LORELLI FOOTMUFF ZA KOLICA (95 x 48cm) – LIGHT GREY
Šifra proizvoda:
mcg20051272402
Kategorije: Dodaci za kolica, Kolica za bebe, Oprema za bebe
4.300,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI FOOTMUFF ZA KOLICA (95 x 48cm) – LIGHT GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479555 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.