Lorelli Zaštitna Ogradica za Krevetac
Opis proizvoda:
- Sprečava da dete padne sa kreveta tokom sna.
- Lako se postavlja ispod dušeka.
Dimenzije i Težina:
- Dimenzije rasklopljene : 127 x 45 x 43cm
- Dimenzije sklopljene : 61 x 7 x 14cm
- Težina: 1.8kg
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
3.790,00 RSD
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682062 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Nema na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.