LORELLI KENGUR ERGONOMIC WALLY – GREY FLORAL
Šifra proizvoda:
mcg10010160001
Kategorije: Nosiljke, Oprema za bebe
4.450,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI KENGUR ERGONOMIC WALLY – GREY FLORAL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.