LORELLI PODLOGA ZA IGRU/GNEZDO BLUE (97x66cm)
Šifra proizvoda:
mcg10300450001
Kategorije: Gnezda za bebe, Oprema za bebe
5.150,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI PODLOGA ZA IGRU/GNEZDO BLUE (97x66cm)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.