Jungle set prvi otisak roze slon
Šifra proizvoda:
jb31001755
Kategorija: Pokloni za bebe
2.790,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | Ženski |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Roze |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle set prvi otisak roze slon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Personalizovani držač šnalica za kosu u obliku oblaka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.850,00 RSD
SKU:
115
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani držač gumica za kosu, okrugli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.300,00 RSD
SKU:
116
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ogledalo za dečiju sobu, oblak 35 x 26cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.700,00 RSD
SKU:
118
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ogledalo za dečiju sobu, zeke
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.500,00 RSD
SKU:
119
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani dečiji ofingeri sa motivima životinjica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.100,00 RSD
SKU:
122
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
125
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.