Ovaj veliki transporter donosi beskrajnu zabavu. Veliki dečiji kamion prevozi 6 dinosaurusa, ali i helikopter i još tri vozila.
Jungle kamion za dinosaurusima
Šifra proizvoda:
jb20014326
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
2.790,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Crna |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle kamion za dinosaurusima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.