Ceba tvrda podloga za povijanje, 50x80cm
Šifra proizvoda:
jb41110012
Kategorije: Oprema za bebe, Podloge za povijanje, Presvlačenje i higijena
2.850,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Ceba |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Siva |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Poljska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ceba tvrda podloga za povijanje, 50x80cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479555 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.