Najslađa plišana igračka za vašu bebu – to je Ernest, lav! Sa svojim mekanim i pahuljastim krznom, Ernest je izuzetno umiljat i pruža vašem detetu osećaj sigurnosti i utehe. Slobodno ga zgrabite: za njušku, rep ili šapice. Na taj način se optimalno razvijaju čulo dodira i motoričke veštine vaše bebe. Ovaj mekani prijatelj je savršen za maženje i istraživanje, čineći ga idealnim dodatkom bebinoj kolekciji igračaka.
Nattou plišana igračka, 29cm
Šifra proizvoda:
jb71200012
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
2.850,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Nattou |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nattou plišana igračka, 29cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.