Nattou plišana igračka, 29cm
Šifra proizvoda:
jb71200011
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
2.850,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Nattou |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Nattou plišana igračka, 29cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.