Set od tri zvečke pruža različite mogućnosti za igru i razvoj. Dve mekane zvečke za ručice i nožice sa motivima voća udobne su za nošenje i zabavne za protresanje. Treća zvečka u obliku cveta ima latice koje se okreću, kuglicu u sredini i šarene perlice koje klize, podstičući razvoj motorike i koordinacije.
Infantino set zvečki
Šifra proizvoda:
jb22115378
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
2.850,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Infantino |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Infantino set zvečki“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.