Hape dezert jagoda
Šifra proizvoda:
jb22003501
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
2.850,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Hape |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hape dezert jagoda“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.