Jungle noša
Šifra proizvoda:
jb32000715
Kategorije: Noše I adapteri, Oprema za bebe, Presvlačenje i higijena
2.950,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | SVETLO PLAVA, SVETLO ROZE, SVETLO ZELENA |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle noša“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.