Jungle trotinet Galaxy
Šifra proizvoda:
jb40010796
Kategorije: Trotineti, Vozila za decu
2.950,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle trotinet Galaxy“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.