CamCam Copenhagen zakačke za zid 3/1
Šifra proizvoda:
jb51126024
Kategorije: Dodaci, Oprema za bebe
3.150,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | CamCam Copenhagen |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | TAMNO BEŽ |
| Sezona | PROLEĆE/LETO |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CamCam Copenhagen zakačke za zid 3/1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A002
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.