Jungle tepih za igru, 150x200x1cm
Šifra proizvoda:
jb32001869
Kategorije: Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
3.290,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle tepih za igru, 150x200x1cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.