Jungle muzička vrteška
Šifra proizvoda:
jb32001754
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
3.290,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle muzička vrteška“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.