Jungle dino park sa autićima sadrži čak 76 delova koji omogućavaju beskrajnu zabavu. Deca mogu sastavljati svoju stazu za automobile, a zatim ukrašavati park brojnim dekoracijama iz kompleta. Ovaj set razvija maštu, podstiče kreativnost i strpljenje.
Jungle Dino park za autićima
Šifra proizvoda:
jb20014403
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
3.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle Dino park za autićima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.