Predstavljamo prenosivu drvenu crnu tablu koja može pratiti sve želje dece uzrasta od 3 godine i starije! Sa ovom praktičnom tablom koja se lako prenosi, crtanje napolju, u kolima ili čak pakovanje u kofer nikada nije bilo lakše. Deca mogu crtati na crnoj strani table koristeći tri velike krede koje su uključene. Mali sunđer omogućava brisanje dečijih radova, dajući im čist prostor da počnu crtanje ispočetka!
Janod drvena tabla za pisanje
Šifra proizvoda:
jb22316009
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
3.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Janod drvena tabla za pisanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.