Set od 20 komada u pastelnim bojama: 8 senzo loptica, 8 kockica sa brojevima i 4 životinjice za igru. Mekani materijal prijatan na dodir, oblici laki za hvatanje, a sadržaj podstiče rano učenje, koordinaciju pokreta i rešavanje problema kroz igru.
Infantino set gumene loptice ikocke
Šifra proizvoda:
jb22115390
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
3.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Infantino |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Infantino set gumene loptice ikocke“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.