Vreme je za opuštanje u tvom ličnom frizerskom salonu uz Hape frizerski set!
Mali frizeri i frizerke mogu da istražuju svoju kreativnost koristeći realistične alate i dodatke, posebno dizajnirane za dečje ruke. Idealan za maštovitu igru uloga, ovaj set podstiče razvoj fine motorike, koordinacije ruka-oko i upoznaje decu sa osnovnim koracima šišanja i stilizovanja kose – kroz igru bez stresa!
Savršen poklon za sve male stiliste u usponu.
Hape set za frizerski salon
Šifra proizvoda:
jb22003471
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
3.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Hape |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Hape set za frizerski salon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.