Jungle kuhinja
Šifra proizvoda:
jb20014290
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
3.790,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | Ženski |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle kuhinja“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.