Jollein peškir, 75x75cm
Šifra proizvoda:
jb51110071
Kategorije: Oprema za bebe, Posteljina i prekrivači
3.791,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jollein peškir, 75x75cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A002
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.