Qplay kaciga, (S) 48–53cm
Šifra proizvoda:
jb41312201
Kategorije: Vozila za decu, Zaštita
3.890,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Qplay |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Crvena |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Qplay kaciga, (S) 48–53cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.