Jungle muzička vrteška za bebe je specijalizovani uređaj dizajniran za bebe, koji kombinuje zvuke umirujuće muzike, kako bi stvorilo smirujuću i stimulativnu atmosferu za bebu. Ove vrteške obično se postavljaju iznad bebe, najčešće na ivicu kreveta ili dečijeg kreveca, i kreću se polako u krug, dok svira muzika koja pomaže u opuštanju ili uspavljivanju bebe.
Jungle Bebi muzička vrteška bež kuca
Šifra proizvoda:
jb31001859
Kategorije: Bebi igračke, Igračke
3.999,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle Bebi muzička vrteška bež kuca“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.