Jungle fotelja plavi zeka
Šifra proizvoda:
jb31001904
Kategorije: Dečije fotelje, Dečiji nameštaj
4.560,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle fotelja plavi zeka“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Foteljica „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
1426
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013154260 |
Foteljica „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
1428
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013154284 |
Foteljica “ 3 Little Friends in Paris”
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.590,00 RSD
SKU:
3551
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606019325510 |
Foteljica “ 3 Little Friends in Paris”
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.590,00 RSD
SKU:
3552
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606019325527 |
Jungle Dečija fotelja bež kuca
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001861
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Taf Toys podloga za presvlačenje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
jb22114132
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Rok isporuka | 2 – 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.