Kolekcija Lana brenda El Potro posebnu pažnju posvećuje udobnosti moderne žene. Funkcionalni rančevi i torbe za laptop omogućavaju lako nošenje poslovnih i ličnih stvari i uređaja za svakodnevnu upotrebu. Sofisticiranost ove linije može se videti u kombinaciji njenih materijala i završnih obrada u elegantnim tonovima._x000D_
_x000D_
Tri nezavisne pregrade sa patnet zatvaračem, od kojih je jedna posebno za računar do 15,6″ (35,5 cm x 26 xm x 3cm). Posebna pregrada za tablet. Dva zadnja džepa sa rajseršlusom za čuvanje sitnica ili za upotrebu kao zadnji pojas za prilagođavanje koferu kada putujete. Više načina za nošenje: u ruci, na ili preko ramena, jednostavnim podešavanjem kaiša.
EL POTRO Torba za laptop – crna
Šifra proizvoda:
8435692705322
Kategorije: Rančevi za laptop, Školski pribor
6.172,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | El Potro |
| EAN | 8435692705322 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 40 cm • 32 cm • 8 cm |
| Kapacitet | 10,24 L |
| Kolekcija | LANA |
| Materijal | poliester + eko koža |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „EL POTRO Torba za laptop – crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji plisani ranac slon
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0669
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0671
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji ranac pink jednorog milla 0847
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0847
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 31x24x13 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac cream milla 0856
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0856
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac dino milla 0862
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0862
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog 0863
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0863
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.