Kolekcija Elia brenda Pepe Jeans predstavlja elegantne torbe i rančeve za laptop, nesesere i novčanike u crnoj i braon boji, izrađene od visokokvalitetne eko kože. Artikli koji savršeno spajaju sofisticiranost i funkcionalnost, predstavljajući praktična rešenja za modernu ženu. Svi artikli su dizajnirani da zadovolje sve potrebe – od svakodnevnih obaveza do poslovnih sastanaka. Crna boja donosi klasičan, elegantni izgled, dok braon tonovi unose prirodnu i toplu notu. Kvalitetna eko koža ne samo da doprinosi luksuznom izgledu, već i čini ove komade ekološki prihvatljivim. Kolekcija Elia je savršen izbor za žene koje žele da psoje moderni dizajn sa održivošću, bez kompromisa po pitanju stila i funkcionalnosti._x000D_
_x000D_
Neseser u koji staje Vaš kompletan toaletni pribor. Glavni odeljak je sa dva unutrašnja džepa sa patnet zatvaračem radi bolje organizacije.
PEPE JEANS ELIA ženski neseser – braon
Šifra proizvoda:
8435692772539
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.820,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,27 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692772539 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 17,5 cm • 10,5 cm • 9,5 cm |
| Kapacitet | 1,77 L |
| Kolekcija | ELIA |
| Materijal | eko koža |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEPE JEANS ELIA ženski neseser – braon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – ljubičasta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692794883
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794883 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797068
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797068 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji kofer 55 cm – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.900,00 RSD
SKU:
8435578391113
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391113 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD SPRING DREAM dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
8435692775059
| Težina | 0,94 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692775059 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | SPRING DREAM |
| Materijal | ABS |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.