Kolekcija Elia brenda Pepe Jeans predstavlja elegantne torbe i rančeve za laptop, nesesere i novčanike u crnoj i braon boji, izrađene od visokokvalitetne eko kože. Artikli koji savršeno spajaju sofisticiranost i funkcionalnost, predstavljajući praktična rešenja za modernu ženu. Svi artikli su dizajnirani da zadovolje sve potrebe – od svakodnevnih obaveza do poslovnih sastanaka. Crna boja donosi klasičan, elegantni izgled, dok braon tonovi unose prirodnu i toplu notu. Kvalitetna eko koža ne samo da doprinosi luksuznom izgledu, već i čini ove komade ekološki prihvatljivim. Kolekcija Elia je savršen izbor za žene koje žele da psoje moderni dizajn sa održivošću, bez kompromisa po pitanju stila i funkcionalnosti._x000D_
_x000D_
Neseser u koji staje Vaš kompletan toaletni pribor. Glavni odeljak je sa dva unutrašnja džepa sa patnet zatvaračem radi bolje organizacije.
PEPE JEANS ELIA ženski neseser – braon
Šifra proizvoda:
8435692767917
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.629,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692767917 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 20,5 cm • 11,5 cm • 6,5 cm |
| Kapacitet | 1,53 L |
| Kolekcija | ELIA |
| Materijal | eko koža |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PEPE JEANS ELIA ženski neseser – braon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS NORA kofer 55 cm – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.451,00 RSD
SKU:
8435692794838
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692794838 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | ABS |
| Pol | ženski, tinejdžerke |
MOVOM GIRL POWER dečija torba za sport – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8435692794494
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794494 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 32 cm • 42 cm • 0,5 cm |
| Kapacitet | 7,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793473
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793473 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – teget
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793466
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793466 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | teget |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – powder pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793497
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | powder pink |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji kofer 55 cm – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.900,00 RSD
SKU:
8435578391113
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391113 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.