Ono što će Vas zaista naterati da zapamtite putovanje, nisu suveniri, već sve avanture koje ćete spakovati u svoj kofer i neseser Roll Road kolekcije Camboya. Koferi i toaletne torbe, imaju unutrašnjost velikog kapaciteta sa pregradama i džepovima za dobro organizovan prtljag. Krenite i ne zaboravite da ponesete najsrećnije uspomene sa svojih putovanja._x000D_
_x000D_
Beauty case sadrži dva odeljka, ogledalo i džep za poboljšanje organizacije. Poseduje traku za prilagođavanje Vaše toaletne torbe za nošenje zakačene za kofer a možete je i nositi na ramenu, zahvaljujući kaišu koga možete podesiti._x000D_
_x000D_
ROLL ROAD CAMBOYA ženski neseser – žuta
Šifra proizvoda:
8435692792322
Kategorije: Koferi i putne torbe, Neseseri
2.867,00 RSD
31 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
31 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692792322 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | CAMBOYA |
| Materijal | ABS |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ROLL ROAD CAMBOYA ženski neseser – žuta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS NORA ženski neseser sa 2 pregrade – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.350,00 RSD
SKU:
8435692795064
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692795064 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | NORA |
| Materijal | poliester |
| Pol | devojčice, tinejdžerke |
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797143
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797143 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečija torba na rame – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.459,00 RSD
SKU:
8435692794548
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794548 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 25 cm • 21 cm • 11 cm |
| Kapacitet | 4,50 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM I LOVE SEA LIFE dečiji neseser – tirkizna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.110,00 RSD
SKU:
8435692797952
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692797952 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | tirkizna |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | I LOVE SEA LIFE |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji neseser – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.295,00 RSD
SKU:
8435578391144
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391144 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD HAPPY PETS dečiji kofer 50 cm – zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.283,00 RSD
SKU:
8435692798171
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692798171 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Zelena |
| Kapacitet | 33,00 L |
| Kolekcija | HAPPY PETS |
| Materijal | ABS |
| Točkići | 4 dupla točkića |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.