Vaš saveznik u trenucima kada poželite da se pojavite u nekom skrivenom kutku sveta, je koelkcija kofera Inari brenda Movom. Visoko otporni materijal, koferi različitih kapaciteta i elegantnog izgleda, biće Vaš najbolji saveznik za putovanje, uživanje i istraživanje sveta. Ne plašite se da ostavite sve iza sebe i krenete na put svog života, da pronađete sebe i budete bilji nego što ste već bili. Samo napred u nove izazove!
MOVOM PP Set kofera 3/1 – bela
Šifra proizvoda:
8435692746639
Kategorije: Koferi, Koferi i putne torbe
25.228,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692746639 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| Kolekcija | INARI |
| Materijal | PP |
| Točkići | 4 dupla točkića |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOVOM PP Set kofera 3/1 – bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
PEPE JEANS ARIS ranac za putovanje – siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.401,00 RSD
SKU:
8435692797143
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | Pepe Jeans |
| EAN | 8435692797143 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 25 cm • 40 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 18,48 L |
| Kolekcija | ARIS |
| Materijal | poliester |
| Pol | muški, tinejdžeri |
MOVOM GIRL POWER dečiji neseser sa 2 pregrade – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.290,00 RSD
SKU:
8435692794524
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794524 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 26 cm • 16 cm • 12 cm |
| Kapacitet | 4,58 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
MOVOM GIRL POWER dečija torba za sport – plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
8435692794494
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | Movom |
| EAN | 8435692794494 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 32 cm • 42 cm • 0,5 cm |
| Kapacitet | 7,00 L |
| Kolekcija | GIRL POWER |
| Materijal | poliester |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD UNIVERSE set kofera 2/1 – crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.651,00 RSD
SKU:
8435692793459
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435692793459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | kabinski kofer: 40 cm • 55 cm • 20 cm, srednji kofer: 48 cm • 68 cm • 27 cm |
| Kapacitet | kabinski kofer: 37,00 L, srednji kofer: 72,00 L |
| Kolekcija | UNIVERSE |
| Materijal | PP |
| Pol | UNISEX |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji neseser – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.295,00 RSD
SKU:
8435578391144
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391144 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 29 cm • 21 cm • 15 cm |
| Kapacitet | 9,14 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |
ROLL ROAD ONE WORLD dečiji kofer 55 cm – pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.900,00 RSD
SKU:
8435578391113
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Brend | Roll Road |
| EAN | 8435578391113 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Pink |
| Dimenzija | 40 cm • 55 cm • 20 cm |
| Kapacitet | 37,00 L |
| Kolekcija | ONE WORLD |
| Materijal | ABS |
| Pol | Devojčice |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.