Jollein jastuk za hranilicu
Šifra proizvoda:
jb51140168
Kategorije: Jastuci za dojenje, Oprema za mame
4.950,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Boja | Bež |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jollein jastuk za hranilicu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151969099 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75D 26/763
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/763
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 05903407267593 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – PINK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023PINK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429470 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Torba za mame „3 drugara“
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
2.057,00 RSD
SKU:
1555
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013155557 |
Torba za mame i kolica Jossie Crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5540
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265540 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.