Visokokvalitetna, vodootporna i mekana podloga štiti bebu od tvrdog, hladnog ili vrućeg.
Prostirka je idealna za decu svih uzrasta, napolju ili unutra. Lako se čisti.
Lako za skladištenje i nošenje – jednostavno preklopiti.
Dimenzije: 150x200cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
5.139,00 RSD
Visokokvalitetna, vodootporna i mekana podloga štiti bebu od tvrdog, hladnog ili vrućeg.
Prostirka je idealna za decu svih uzrasta, napolju ili unutra. Lako se čisti.
Lako za skladištenje i nošenje – jednostavno preklopiti.
Dimenzije: 150x200cm
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | MULTICOLOR |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.