Ceba jastuk za dojenje
Šifra proizvoda:
jb41110260
Kategorije: Jastuci za dojenje, Oprema za mame
5.600,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Ceba |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Poljska |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ceba jastuk za dojenje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280003
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023BLACK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429463 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Torba za mame „3 drugara“
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
2.057,00 RSD
SKU:
1555
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013155557 |
Tvrda podloga za presvlačenje „Tri drugara u Parizu“ siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.730,00 RSD
SKU:
3775
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606019327750 |
Torba za mame i kolica Jossie Crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5540
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265540 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Kese za skladištenje mleka Care
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8078
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146258078 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.