Glavne prednosti: – Veličina kabine – stane kao ručni prtljag u većini avio-kompanija (u skladu sa IATA standardima*) – Brzo i lako sklapanje jednim pokretom ruke – Zaštitna torbica i naramenica za lakše nošenje – Vodootporna nadstrešnica sa UPF 50+ filterom i ventilacijom – Podesivi naslon za leđa i noge za maksimalnu udobnost – Magnetni pojas sa 5 tačaka i rotirajuća barijera – Moderan dizajn sa elegantnim kožnim dodacima Kolica ispunjavaju IATA standarde i imaju format kabine, što znači da ih lako možete poneti u avion kao ručni prtljag – njihova mobilnost olakšava kretanje na mestima sa puno ljudi, kao što su aerodromi ili gradske ulice. Kolica se sklapaju jednim pokretom ruke, što vam omogućava da uštedite vreme i energiju tokom svakodnevnih aktivnosti. Mehanizam za sklapanje je intuitivan, tako da možete da rukujete kolicima čak i sa detetom u naručju. Specifikacija: Maksimalno opterećenje rama 24 kg (22 kg sedište + 2 kg korpa) Širina kolica rasklopljena kolica42 cm, sklopljena 45cm Dužina kolica rasklopljena kolica 67 cm, sklopljena 21cm Visina kolica rasklopljena kolica 101 cm, sklopljena kolica 52 cm Širina oslonca za noge 35,5 cm Dužina oslonca za noge 19 cm Težina kolica je 8 kg Materijal okvira: aluminijum, poliester, pena *Pre putovanja, proverite pravila o ručnom prtljagu odabrane avio-kompanije jer standardi mogu da variraju.
KINDERKRAFT KOLICA PILOT 2 SOFT BEIGE
Šifra proizvoda:
KSPILO02BEG0000-4217
Kategorije: Kolica za bebe, Kolica za bebe single, Mega popusti, Oprema za bebe
23.600,00 RSD Originalna cena je bila: 23.600,00 RSD.21.600,00 RSDTrenutna cena je: 21.600,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
12 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| EAN | 5902533927241 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Mega popusti | Bebe |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT KOLICA PILOT 2 SOFT BEIGE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.