Uz MOOV 2 sigurno ćete ceniti svaku šetnju! To su 3-u-1 multifunkcionalna kolica koja impresioniraju svojom funkcionalnošću, praktičnim rešenjima i bezvremenskom elegancijom. MOOV 2 je opremljen praktičnim, transformabilnim sedištem 2-u-1: u samo tri poteza možete pretvoriti prostranu gondolu u udobna kolica. Ovo je ogromna ušteda prostora – kada dete preraste gondolu, umesto da sakrijete ovaj element u ormaru, jednostavno ga pretvorite u sedište za kolica. 3-u-1 MOOV 2 kolica imaju točkove sa EVA penom. Savršeni su i za svakodnevne šetnje i za izlete van grada, na primer u šumu ili park. Kolica dolaze sa kompletnim kompletom dodataka, kao što su mreža protiv komaraca, roditeljska torba, držač za čaše, navlaka za noge i kišni pokrivač. Dodatno, kolica dolaze sa univerzalnim adapterima i RVF MINK PRO i-Size sedištem, koje se lako može ugraditi u automobil na sigurnosni pojas automobila. Adapteri će vam omogućiti da lako pričvrstite sedište na okvir kolica, stvarajući praktičan sistem putovanja (TRAVEL SISTEM). Ova kolica će sveobuhvatno brinuti o vašem detetu i učiniće da cenite svaku zajedničku šetnju. Visina/težina/starost deteta od rođenja do 22 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljeni proizvod 86,5 x 60 X 106 cm Sklopljeni proizvod 108,5 x 60 X 46,5 cm Dimenzije sedišta 35,5 x 23,5 cm Dimenzije naslona 45 x 35,5 cm Dimenzije oslonca za noge 15 x 37 cm Dužina sedišta u ležećem položaju 83,5 cm Udaljenost od tla do sedišta 50 cm Visina do drške roditelja 106 cm Spoljna gondola 42 x 23 x 93 cm Unutrašnja gondola 35,5 x 20 x 84 cm Prosečni prednji/zadnji točkovi 20 cm/29 cm Težina rama (sa točkovima) 9 kg Težina sedišta 4 kg Težina auto sedišta 4 kg
KINDERKRAFT MOOV 2 KOLICA ZA BEBE 3U1 PURE BLACK
Šifra proizvoda:
KSMOOV02BLKEV00-3909
Kategorije: Kolica 3u1 sistemi, Kolica za bebe, Oprema za bebe
42.000,00 RSD Originalna cena je bila: 42.000,00 RSD.40.000,00 RSDTrenutna cena je: 40.000,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
12 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| EAN | 5902533925780 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT MOOV 2 KOLICA ZA BEBE 3U1 PURE BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.