Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART § CADR: 150 m³/h_x000D_
§ Protok vazduha (CFM): 2.5 m³/min_x000D_
§ Pokrivenost područja filtriranja: ≤18 m²_x000D_
§ Nivo buke: ≤55 dB(A)_x000D_
§ Snaga: 20 W_x000D_
§ 3 u 1 filter: Predfilter, aktivni ugljen, H-13 HEPA filter_x000D_
§ Efikasnost prečišćavanja: Negativna jonizacija vazduha, UV sterilizacija_x000D_
§ Brzina ventilatora: 3 režima rada (visoki – srednji – tihi (sleep))_x000D_
§ Tajmer: 2/4/8 sati_x000D_
§ Napon: DC 24 V_x000D_
§ Dimenzije uređaja: 195x195x388 mm_x000D_
§ Neto težina: 2.0 kg_x000D_
§ Materijal: ABS_x000D_
§ Dodatne funkcije: WiFi kontrola preko TUYA aplikacije, Podsetnik za zamenu filtera, Noćno svetlo
Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART
Šifra proizvoda:
xp7460
Kategorije: Kućni aparati, Prečišćivači
7.600,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24581 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L BELI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.599,00 RSD
SKU:
ES06-24581
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24611 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
ES06-24611
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.