Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX § CADR: 600 m³/h_x000D_
§ Protok vazduha (CFM): 10 m³/min_x000D_
§ Pokrivenost područja filtriranja: ≤72 m²_x000D_
§ Nivo buke: ≤60 dB(A)_x000D_
§ Snaga: 60 W_x000D_
§ 3 u 1 filter: Predfilter, aktivni ugljen, H-13 HEPA filter_x000D_
§ Efikasnost prečišćavanja: Negativna jonizacija vazduha, UV sterilizacija_x000D_
§ Brzina ventilatora: 4 režima rada (auto – visoki – srednji – niski)_x000D_
§ Tajmer: 2/4/6/8/12 sati_x000D_
§ Napon: 110 V | 60 Hz_x000D_
§ Motor: DC_x000D_
§ Dimenzije uređaja: 310x310x681 mm_x000D_
§ Neto težina: 7,9 kg_x000D_
§ Materijal: ABS_x000D_
§ Dodatne funkcije: WiFi kontrola preko aplikacije, Laserski senzor za merenje zagađenja vazduha + PM2.5 laserski displej, Podsetnik za zamenu filtera (2200 h), Trobojno svetlo za prikaz kvaliteta vazduha
Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX
Šifra proizvoda:
xp7457
Kategorije: Kućni aparati, Prečišćivači
19.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 MAX“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.