Ova udobna podloga za igru pruža vašem mališanu mekano i prijatno mesto za igru. Gornji deo je napravljen od predivno pletene tkanine, dok je donji deo od mekog somota. Savršena je za ogradicu ili kao podloga za igru na podu.
Dimenzije: 75x95cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
5.690,00 RSD
Ova udobna podloga za igru pruža vašem mališanu mekano i prijatno mesto za igru. Gornji deo je napravljen od predivno pletene tkanine, dok je donji deo od mekog somota. Savršena je za ogradicu ili kao podloga za igru na podu.
Dimenzije: 75x95cm
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Braon |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Na stanju
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Na stanju
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.