Jollein torba za mame, 16x35x40cm
Šifra proizvoda:
jb51082277
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
6.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | PUDER ROZE |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jollein torba za mame, 16x35x40cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151969099 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (BQ047) SPORT MAMA BAG – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.190,00 RSD
SKU:
BQ047CRN
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606111096776 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – PINK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023PINK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429470 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – LJUBICASTA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100603
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211401168 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Električna pumpica za grudi Eliria
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.099,00 RSD
SKU:
CAN0841
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.