Oživite igru sa našom šarenom lutkom! Ova dragasna beba ćelavica obučena je u kratke pantalone, majicu i kapicu u obliku voća, savršena za maštu svakog deteta. Sa pokretnom glavom i rukama, lutka omogućava beskrajne kombinacije igre. Izrađena od kvalitetne plastike i tkanine, bezbedna je za decu od 3 godine. Sa svojih 15 cm, idealna je za igru ali i stvaranje vlastite kolekcije. Uz ovu lutku, svaki dan postaje zabavniji!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: lutke za igru i kolekciju. U setu: 1 beba ćelavica lutka. Materijal izrade: plastika, tkanina. Preporučena uzrast: 3+. Veličina lutke: 15 cm. Dostupno u 4 varijante. Cena za jedan proizvod. Pakovanje: 16x27x29cm. Težina: 35g.
Ćelave bebe u obliku voća-prijatelji, 15 cm, 4vrsta
Šifra proizvoda:
54-309000
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
399,00 RSD
67 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
67 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223543092 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ćelave bebe u obliku voća-prijatelji, 15 cm, 4vrsta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.