Otkrijte čarobni svet igre sa našim setom lutki i opreme za devojčice! Uključuje lutku, kolica-hranilicu i razni pribor, sve izrađeno od kvalitetne plastike u roza boji, idealno za devojčice od 3 godine i starije. Preklopni delovi poput police za hranjenje i senila dodaju realističan utisak i omogućuju sate kreativne igre. Uživajte u sigurnoj i zabavnoj igri koja podstiče maštu i razvoj!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: igračke – lutke i oprema za devojčice._x000D_
U setu: 1x lutka, 1x kolica – hranilica, 1x bočica, 1x tuta, 1x pelena._x000D_
Napomena: preklopni delovi: kolica, hranilica, senilo._x000D_
Materijal: kvalitetna plastika. _x000D_
Preporučeni uzrast: 3+. _x000D_
_x000D_
Pakovanje: 57x6x27cm. _x000D_
Težina: 833g._x000D_
Set lutka i kolica, 5-delni set
Šifra proizvoda:
54-105000
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
1.899,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223541050 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set lutka i kolica, 5-delni set“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.