Uz ružičasta kolica za lutke, svaka igra postaje još magičnija! Ovaj pribor za lutke savršen je za male igrače od 3+ godine. Kolica su izrađena od kvalitetne plastike i mekane tkanine, pružajući udobnost i trajnost. Sa svojim živopisnim dizajnom, kolica su idealna za maštovite pustolovine. Uz ova kolica devojčice mogu svakodnevno povesti svoje lutkice u šetnju !_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: igračke za devojčice, pribor za lutke. _x000D_
U setu: 1 kolica za lutke._x000D_
Napomena: krov protiv sunca, praktična korpa ispod sedišta za igračke._x000D_
Boja: ružičasta._x000D_
Materijal izrade: plastika, tkanina._x000D_
Preporučeni uzrast: 3+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 51x14x30cm. _x000D_
Težina: 1833._x000D_
_x000D_
Kolica za lutke, ružičasta sa senilom za sunce
Šifra proizvoda:
54-103000
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
3.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223541036 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kolica za lutke, ružičasta sa senilom za sunce“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.