LED stono svetlo. 8 funkcija. Radi na USB konekciju. Dimenzije postolja 9x3cm. _x000D_
Visina 45 cm._x000D_
Božić je vreme šarenih svetala i posebne rasvete, a unutrašnje i spoljašnje osvetljenje je fantastična tradicija sa kojom možemo da se radujemo tim mračnim zimskim danima. Svetla su veoma dekorativna i savršeno će stvoriti božićnu atmosferu u vašem domu.
LED mini stono svetlo
Šifra proizvoda:
52-504000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
799,00 RSD
70 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
70 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223525043 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LED mini stono svetlo“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 15,2k11,8k4,7 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-852000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408520 |
| Brend | Denis |
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-929000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.