20 lampi u obliku zrna pirinča. Zelena žica sa belim lampicama Razmak između lampi: 5 cm. Za unutrašnju upotrebu, 220-240V, dužina žice lampe je 95cm, dužina kabla od utikača do lampe: 160cm._x000D_
Uz bor, lampe i druga rasvetna tela simboli su Božića i daju domu jedinstvenu prazničnu atmosferu.
20 Lampica RIŽA, bela
Šifra proizvoda:
52-301000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
299,00 RSD
64 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
64 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223523018 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „20 Lampica RIŽA, bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
40-804000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 15,2k11,8k4,7 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-852000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408520 |
| Brend | Denis |
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-929000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 30 cm prirodan
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-108000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411087 |
| Brend | Denis |
Božićna kugla 10 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
199,00 RSD
SKU:
41-129000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411292 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.