*** 150 LED lampi povezanih u mrežu 150k120 cm. Belo svetlo. 220-240V, zelena žica. Dužina kabla od utikača do lampe = 160 cm. Za internu upotrebu.
***Lampe mrežne LED 150, 150k120
Šifra proizvoda:
52-185000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
1.499,00 RSD
19 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223521854 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Lampe mrežne LED 150, 150k120“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Božićni patuljak 30 cm-vilenjak
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-743000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407431 |
| Brend | Denis |
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija za kuću 17,5k10k9,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
40-832000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408322 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 30 cm prirodan
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-108000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411087 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.