Uz bor, lampe i druga rasvetna tela simboli su Božića i daju domu jedinstvenu prazničnu atmosferu. Karakteristike: LED svetla u nizu na rastojanju od 5 cm, na zelenoj žici. LED svetlo: belo. Broj LED dioda: 208 kom. Dužina žice lampe: 10,35 m. Dužina električnog kabla: 5 m Ukupna dužina kabla: 15,35 m Napon: 220-240, 50 Hz. Za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.Dimenzije pakovanja: 10x9x18 cm. Težina: 417 g.
208 LED lampica, belo svetlo
Šifra proizvoda:
52-123000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
1.199,00 RSD
41 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
41 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223521236 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „208 LED lampica, belo svetlo“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
Muzički Deda Mraz, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
40-750000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407509 |
| Brend | Denis |
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
40-804000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
+++Božićni vijenac za vrata, zeleni, češeri, bobice, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-116000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411162 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.