Uz bor, lampe i druga rasvetna tela simboli su Božića i daju domu jedinstvenu prazničnu atmosferu. Karakteristike: 160 LED lampica na udaljenosti od 5 cm, na zelenoj žici. Ukupna dužina kabla je 12,95 m, deo sa svetlima 7,95 m. Dužina kabla od utikača do svetla je 5 m. Napon: 220-240V, 50Hz. Belo svetlo. Regulator sa 8 funkcija. Za spoljnu upotrebu.Dimenzije pakovanja: 9x8x18 cm. Težina: 350g.
160 LED lampica, belo, 8 funkcija
Šifra proizvoda:
52-121000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
1.099,00 RSD
26 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
26 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223521212 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „160 LED lampica, belo, 8 funkcija“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Snežni čovek 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-746000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407462 |
| Brend | Denis |
Muzički Deda Mraz, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
40-750000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407509 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
***Svećnjak 8k8k20 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
41-115000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411155 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.