Uz bor, lampe i druga rasvetna tela simboli su Božića i daju domu jedinstvenu prazničnu atmosferu. Karakteristike: 150 LED lampica na zelenoj žici. Belo svetlo. Udaljenost između lampi je 5 cm. Ukupna dužina kabla je 9,05 m, deo sa svetlima je 7,45 m. Dužina kabla od utikača do regulatora je 160 cm. Snaga: 220-240 V, 50 Hz. 8 funkcija.Za unutrašnju upotrebu. Dimenzije pakovanja:12x11x18 cm. Težina paketa : 531 g.
150 LED lampica, belo, 8 funkcija
Šifra proizvoda:
52-118000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
799,00 RSD
32 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
32 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223521182 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „150 LED lampica, belo, 8 funkcija“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
***LED padalica 30*18 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-803000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
40-804000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
Božićna kugla 10 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
199,00 RSD
SKU:
41-129000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411292 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.