Ukrasi za bor – perle ( lančić), dužina 10 m._x000D_
Svake godine se trudimo da jelku što lepše okitimo i učinimo posebnom. Ukrasite svoju jelku ovim borovim perlama koje će svojim elegantnim dizajnom biti savršen ukras i dobro se slagati sa ostali ukrasi na jelki.
Lančić-perle za jelku 10 m više boja
Šifra proizvoda:
51-925000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
399,00 RSD
39 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
39 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223519257 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lančić-perle za jelku 10 m više boja“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 11k8,5k7cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
299,00 RSD
SKU:
40-824000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408247 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 10,5k6,5k11,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-850000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408506 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.