Božićna dekoracija, 4 komada srebrne kuglice od stiropora, prečnika 10 cm._x000D_
Svake godine se trudimo da jelku što lepše okitimo i učinimo posebnom. Ukrasite svoju jelku ovim kompletom kuglica u srebrnoj boji, koje će svojim elegantnim dizajnom biti savršen ukras i dobro se slagati sa ostalim ukrasima na jelki.
Srebrne kuglice 10 cm pakovanje 4/1
Šifra proizvoda:
51-831000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
599,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223518311 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Srebrne kuglice 10 cm pakovanje 4/1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***LED padalica 30*18 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-803000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija za kuću 17,5k10k9,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
40-832000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408322 |
| Brend | Denis |
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-929000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.